101

Re: Festival kapel účastníků fóra

Dan napsal:

1500 za tři až čtyři toitoiky na dva dny, no to se dá, ne?

?? kdo to nabízí, tomu se mi nechce věřit
třeba standard od toitoi je 3000,- bez dph na týden za 1 budku
samozřejmě pak sou různý slevy za větší počet hajzlů, za logo na plakátu...

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

102

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:

v takovým Žlutým psu třeba hajzlíky jsou smile

mluvil si vo louce ne? smile

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

103

Re: Festival kapel účastníků fóra

Hele, tak mě napadlo - teda trochu mimo fesťák - co vzít ten seznam našich kapel a šoupnout ho někam aby byl po ruce nejen pro festivalový účely? Kolikrát si chci někoho místního poslechnout a musím se k tomu složitě prosurfovávat a tady by to bylo pěkně pohromadě... něco jako Síň slávy basového fóra big_smile big_smile big_smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

104

Re: Festival kapel účastníků fóra

Bandaska napsal:

myslimže do léta času dost, tak bysme se tam taky ukázali.

Hele jedna se o tohle leto, ze ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

105

Re: Festival kapel účastníků fóra

pres tisic ale uz mas na krku zachranku, hasice a policii smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

106

Re: Festival kapel účastníků fóra

Dante napsal:

pres tisic ale uz mas na krku zachranku, hasice a policii

no tak musíš to mít schválený od obce, oznámit to policii, hasičáky na místě by měli bejt samozřejmý
dál je třeba mít viditelně označenou pořadatelskou službu

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

107

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:

Jednak tam bude stěží 300 lidí

To si pořadatelé Woodstocku říkali nejdřív taky... smile smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

108

Re: Festival kapel účastníků fóra

aby to nebylo jak s těma technopárty... "my tu naplánovali akci pro 100 lidí a všichni ostatní přišli navíc" smile

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

109

Re: Festival kapel účastníků fóra

Erža napsal:

Japonku, Polku, Mongolku z vdolku, uzenou rolku, zelenou jolku... big_smile cikánskou holku tam nemáte?

Ta malajka vypada docela exoticky, ale uz ma neco rozjednanyho s Polskym kytaristou big_smile

olaf napsal:

a co OSA big_smile big_smile big_smile ?

Dyt my nic poradat nebudem - tady se bavime jenom o tom coby-dyby. wink Pssst!

mikulik napsal:

Hele, tak mě napadlo - teda trochu mimo fesťák - co vzít ten seznam našich kapel a šoupnout ho někam aby byl po ruce nejen pro festivalový účely? Kolikrát si chci někoho místního poslechnout a musím se k tomu složitě prosurfovávat a tady by to bylo pěkně pohromadě... něco jako Síň slávy basového fóra big_smile big_smile big_smile

+1!!!

Dante napsal:

pres tisic ale uz mas na krku zachranku, hasice a policii smile

Tak to omezime na 999 a je to bez problemu...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

110

Re: Festival kapel účastníků fóra

jo mikulíku, seznam kapel, , kde hrajem my basáci z fóra s odkazem na stránky by byl skvělej nápad:)

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

111 Naposledy upravil: Budvar (27. 11. 2007 16.12:27)

Re: Festival kapel účastníků fóra

Palec napsal:

jo mikulíku, seznam kapel, , kde hrajem my basáci z fóra s odkazem na stránky by byl skvělej nápad:)

Tak sem si říkal, že by to Simon mohl spíchnout - nejjednodušší by bylo udělat výpis z databáze profilů kapelu a web a fláknout to na kapely.baskytara.com wink Jenže háček je v tom, že tady se vede u profilů web, ale kapela ne wink

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

112

Re: Festival kapel účastníků fóra

Budvar napsal:

háček je v tom, že tady se vede u profilů web, ale kapela ne

Navíc spousta lidí tady má kapel víc a to se do profilu nevejde už vůbec.

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

113

Re: Festival kapel účastníků fóra

idle napsal:

Navíc spousta lidí tady má kapel víc a to se do profilu nevejde už vůbec.

No já to klidně udělám jako další věc k fóru - můžu udělat jako součást uložny http://ulozna-pro-baskytara-com.soulslavers.com/ eventuelně tuhle tu funkci povolit i neověřeným uživatelům... Uvidíme co na to Simon a kdyžtak to spíchnu. Dneska sem programoval podobnou věc nám na web kapely, do sekce členové, takže v podstatě už to mám hotový jen to překopu smile

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

114

Re: Festival kapel účastníků fóra

určitě by se to hodilo

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

115

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:

Jak to tak sleduju, tak se to zatím vrbí takhle:

Možné lokality (navrhovatel):
Praha (Sestka)
Votice (Karlos)
Pardubice - Žlutý pes (Simon)

Stage a zvuk:
puras inside, nechtěli by možná nic, jsou si schopni provoz a dovoz zajistit a nic pritom nechtit (Dante)

Chápu to správně? Puras Inside by si tam zahráli jako hlavní hvězdy/sponzoři a případnej zisk by mohl jít jim za ochotu. Je to jen návrh. Co si o tom myslíte?

Pokud to Puras I. vezme pod svá křídla, tak si myslím, že by určitě měli mít případný zisk u sebe.

Co se týče ještě těch míst, napadlo mě ještě KC Benešov. Není to venku ale je to dost velký (2.000 lidí se tam nacpou:)) s poměrně velkým backstage. Ale to je jen tak jako nápad:D

0 xLajků:

116

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:
mikulik napsal:

To si pořadatelé Woodstocku říkali nejdřív taky...

Tehdy nebyla satelitní televize, domácí kina, playstationy, písíčka a drogy byly potíraný ve velkým... Dnes je každej línej zvednout pr*el, neboj.

+1..díky za 21. století

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

117

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:

Karlos psal(a):
Co se týče ještě těch míst, napadlo mě ještě KC Benešov. Není to venku ale je to dost velký (2.000 lidí se tam nacpou:)) s poměrně velkým backstage.
Nevím, neznám. Proč ne. Jde o to, aby si to někdo vzal na starost a aby se to zaplatilo.

No v nejhorším případě bychom se (zúčastněné kapely) mohly složit na pronájem, případně i na stage. Ve větším počtu si nemyslím, že by to měl být problém. Teď nemyslím konkrétně tohle místo, šlo by jakékoli jiné místo. To je jenom taková myšlenka do placu:)

0 xLajků:

118

Re: Festival kapel účastníků fóra

Když už se tady mluvilo o té Prazy, proč si nepronajmout LMB? I když nevím, jak bychom si vyřešili BackStage s deseti kapelama (a více):o))).

0 xLajků:

119

Re: Festival kapel účastníků fóra

Tak hotovo, trvalo to nakonec dýl než sem čekal wink Ale je to na světě... Je to rozšíření úložny - přidání kapely (nebo i víc ke svýmu účtu). Ty se zobrazují na adrese http://ulozna-pro-baskytara-com.soulslavers.com/kapely/ - povinnej je jenom název... Fotku kapely přidávate ze svých souborů na úložně. Pokud ji tam ještě nemáte, můžete (a nemusíte) ji nahrát později. Ke kapele jí de dodatečně přidat v sekci moje kapela (upravit kapelu) stejně jako upravit všechny ostatní údaje... Testoval sem to a tak by neměl být problém...

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

120

Re: Festival kapel účastníků fóra

tak to abych se tam konečně taky zaregistrovala, co? smile

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

121

Re: Festival kapel účastníků fóra

jakto, že mi to nejde, heslo ani nick, vždyť to dělám stejně jak na fóru

FENDER AM Standard J-Bass RW OWT, Trace Elliot AH250SMX+TE box 1x15, struny Elixir, kabel Planet waves.
0 xLajků:

122

Re: Festival kapel účastníků fóra

Palec napsal:

jakto, že mi to nejde, heslo ani nick, vždyť to dělám stejně jak na fóru

tam se musí registrovat zvlášť, a nechat se ověřit

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

123

Re: Festival kapel účastníků fóra

idle napsal:

jakto, že mi to nejde, heslo ani nick, vždyť to dělám stejně jak na fóru

idle napsal:

tam se musí registrovat zvlášť, a nechat se ověřit

Jojo...

http://budvar.soulslavers.com/franta.gif Hartke VX 3500 @ Ibanez 1305 PM / Soulslavers
0 xLajků:

124

Re: Festival kapel účastníků fóra

Palec napsal:

jakto, že mi to nejde, heslo ani nick, vždyť to dělám stejně jak na fóru

http://forum.baskytara.com/viewtopic.php?id=2612

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

125

Re: Festival kapel účastníků fóra

Nápad je to zajímavej, a určitě bych se tam pokusil naše hlukové uskupení dotáhnout ale... od 5.12.2007 žádnej novej post, co se děje?

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

126

Re: Festival kapel účastníků fóra

S1dewinder napsal:

co se děje

Vezmeš organizaci na sebe?? wink

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

127

Re: Festival kapel účastníků fóra

Korene, mozna bych mohla cosi pomoct s hledanim placu Praha+okoli, cosi se mi tak nejasne nabidlo.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

128

Re: Festival kapel účastníků fóra

spis napis ty, jak velky prostor a jake podminky by sis predstavoval- venku nebo uvnitr, odhadovana navstevnost, nacasovani, delka/obsah programu, apod.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

129 Naposledy upravil: S1dewinder (14. 04. 2008 17.19:30)

Re: Festival kapel účastníků fóra

joko napsal:

Vezmeš organizaci na sebe?? wink

To by to dopadlo :-P Ale rád pomůžu (skoro) s čímkoliv=)



Možné lokality (navrhovatel):
Praha (Sestka)
Votice (Karlos)
Přelouč (Dan)
Pardubice - Žlutý pes (Simon)

Stage a zvuk:
puras inside, nechtěli by možná nic, jsou si schopni provoz a dovoz zajistit a nic pritom nechtit
TH Sound (šikovný kucí z Přelouče, buďto zadáči, nebo za pakatel)(pro případ, že by dopadla Prdelouč, ideální).
Termín: začátek léta
Startovné: 200,-Kč/kapela
Kapely:
SO - Lysá nad Labem (Kořen) - www.soband.wz.cz
3play - Rychnov nad Kněžnou (Funkazin) - www.3play.cz
Two Basses - Olomouc, Brno (ZdeNor) - www.twobasses.cz
Jazz-Rest-Art - Brno (Klusi) - www.jazzrestart.com (stránky ve výstavbě)
Hush - Liberec (Mikulík) - www.hush.cz
Chicks - Praha (Callas) - www.chicks.cz
Royal flash - Praha (Fuit) - www.royalflash.cz
Generace Rock - Votice/Praha(Karlos) - www.generacerock.cz
PopnoisE - Brno (Axlík) - www.bandzone.cz/popnoise , www.popnoise.info
Degtukas, Kabir Bedi Band (vpx) - http://bandzone.cz/degtukashttp://bandzone.cz/kabirbediband
Sourgirl (kubš voe) www.sourgirl.cz (zatím jen starý bandzone nahrávky...bohužel s exzpěvačkou, je už nová lepčí zpěvačka)
Mocca Malacco + Eliška Ptáčková Band - Praha a nejen (Dan) - moccamalacco.wz.cz
Soulslavers (Budvar) http://www.soulslavers.com/ (jinak náš zpěvák dělá v Music Data tak by taky rád pomohl, pokud by to bylo v jeho kompetencích...)
Mortal Destiny - Plzeň (Termit) - http://mortaldestiny.cz/
Onset - Brno - (grampa) - www.bandzone.cz/onset
Absent Lovers - Ústí nad Labem (nook) - www.absentlovers.com (aktuálně s novou zpěvačkou, web je velmi neaktualizovaný sad )
ex-SpaceBilliard / ZacateKonce / Kedlubend - Praha (dante) - (dema k dispozici nedavam, SB je mrtve, novy projekt bude jiny, ostatni rozumna dema nemaji)
Pěttet - Rokycany (pooseek) - www.pettet.wz.cz , folkáč
DiscoBalls- z prahee (m3) - http://discoballs.cz http://myspace.com/disc0balls
Whistlerova matka- Praha (Woodstock) - http zatím nejsou - pouze náhrávky ze zkušebny, který snad časem strčim na youtube
Ragnarock - Jablonec nad Nisou (S1dewinder) - http://ragnarock.unas.cz/




Pro fanoušky Terryho Pratchetta a jeho knihy Těžké Melodično- jsme něco jako Drtičova "kapela" - optimismus a odhodlání nám nechybí, ale hudební projev... máme velmi specifický :-)
- Můj způsob jak říct, že nejsme žádní profíci a budeme hrát abysme si zahráli... třeba úplně nakonec, až bude portřeba z pozemku všechny vyhnat :-D Ok, možná to trochu přeháním:-P
Tak ať to vyjde, ať si spolu můžeme zahrát:-)

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

130

Re: Festival kapel účastníků fóra

aby z toho nakonec nebyl HAPPY DAYS Fest :-D kdo ještě nedostal mail???

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

131

Re: Festival kapel účastníků fóra

Tyjo, tak to už se snad ani nehlásím smile od podzimka, kdy se tohle řešilo, se nám 4+kk zase zprovozuschopnili, ale jak tak na to koukám, to aby ten fest byl aspoň týdenní smile

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

132

Re: Festival kapel účastníků fóra

Trošku mě děsí představa, že bych se vrátila do doby, kdy jedu na fest a mám pocit, že bych si měla poslechnout všechny kapely, co tam hrajou. Což je pochopitelně naprosto nereálný.

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

133

Re: Festival kapel účastníků fóra

Nahodou by to byla parada. Torchu rozsirit svy mantaky...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

134

Re: Festival kapel účastníků fóra

A to zas jo.

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

135

Re: Festival kapel účastníků fóra

Hele, já jsem psal že bysme si s Victors without glasses taky brnkli wink

DRŽ HUDBU!
0 xLajků:

136

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kubš napsal:

aby z toho nakonec nebyl HAPPY DAYS Fest :-D kdo ještě nedostal mail???

Jakej mail?

This song is about a bunny rabbit. If you dont like bunny rabbits then fuck you.
-Daron Malakian
0 xLajků:

137

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kompromis by taky určitě jel.

0 xLajků:

138

Re: Festival kapel účastníků fóra

Takže jak, bude to aspoň na týden, aby se to všechno stihlo? smile
Já nevím, jestli jsem se hlásila nebo ne, ale 4+kk už jsou v poslední době provozuschopní.

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

139 Naposledy upravil: Paparatzzi (17. 04. 2010 16.18:47)

Re: Festival kapel účastníků fóra

Opět vytahuju kostlivce. Plný očekávání jsem přečetl tenhle topic. Pořád jsem se těšil na konec. A pak zjistím že nic nebylo?! To se vážně nenašel nějaký zodpovědný člověk?:(

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

140

Re: Festival kapel účastníků fóra

Urcite. Najmout PA system, zajistit WC, vodu, El. proud o dostatecnem prikonu, ohlasit to, Zajistit nejake obcerstveni, uklid a jeste to napsat vsecko na sebe jako toho kdo pujde za mrize kdyz se neco vysere....fakt to neco stoji a s nejistym vyskedkem. Zodpovednost bych i bral, ale nemam na to to zafinancovat a cekat jestli aspon budu moct dat kapelam na cestak a sobe zaplatit to co to stalo...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

141

Re: Festival kapel účastníků fóra

Jako neni to nerealne. Misto mam hned za chalupou, je to souseda, s tim nebude problem se dohodnout. V praci muzu pujcit 30kW agregát se spotřebou tak 20 litrů nafty na hodinu smile. Ale nikdy sem nic teto velikosti neporadal, kdyby do toho sel nekdo kdo vi o cem je rec se mnou, takovouhle akci bych klidne udelal. Jen jak z toho dostat ty love zpet, prece jen, kapel za kteryma by prijeli fanousci z daleka tu moc nemame...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

142

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kapely slavný máme smile
Rád pomůžu, taky sem zařídil festival na zelený louce. Občerstvení, pódium, skákací hrad, zvukaře, hajzly,... ale lidi jsem neobcházel, moc jich nepřišlo. Propagaci jsem na starost neměl.

A já se hlásím na hajzlbábu smile

0 xLajků:

143

Re: Festival kapel účastníků fóra

no ona by to byla velmi pravdepodobne akce hlavne pro nas od nas smile
Coz hrat pro publikum slozeny ze samych muzikantu a par mistnich, muze byt dobra prca smile
Kdyz by se kapely zrekly honoraru, tak se obavam ze by se musely zreknout i cestaku, aby to nebylo ztratove... a i pak by to byl risk...
Ale nemam problem svoje alespon dve kapely ukecat a dovezt, v ramci vyletu s koncertem a poradnou muzikantskou parbou.
To by to totiz melo byt predevsim smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

144

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kdyby fakt něco mělo být, tak hlásím své levé ruce k dílu. Kapelu bych taky dotlačil a i toho cesťáku bysme se nejspíš zřekli - prdel v první řadě.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

145

Re: Festival kapel účastníků fóra

Zatím to vypadá slibně:) Jsem docela rád že jsem ten topic oživil xD

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

146

Re: Festival kapel účastníků fóra

CharlesBass napsal:

A já se hlásím na hajzlbábu

ono ty toitoiky zaměstnaj big_smile

0 xLajků:

147

Re: Festival kapel účastníků fóra

Taky bych dojel s kapelou zadarmo, pokud by se nám to nekrylo s nějakým kšeftem...

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

148

Re: Festival kapel účastníků fóra

Předběžně bychom si také rádi zdarma zahráli. Peníze kazí charakter smile

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

149

Re: Festival kapel účastníků fóra

hele ani nám by to nedělalo problém, dobrej vejlet smile

0 xLajků:

150

Re: Festival kapel účastníků fóra

Ja bych se hlasil na to zorganizovani. Nerekl bych, ze by to bylo az zas tak nerealny. Problem by byl jen s ufinancovanim organizace, ale i to by se treba dalo zvladnout, kdyby kazdej pozval par fanousku:-D

2 lowendy, wah a bedna.
0 xLajků:

151

Re: Festival kapel účastníků fóra

Nebo se prostě složíme, každý dáme co máme navíc a snad to taky trochu pomůže. Co třeba ten účet kde se posílají příspěvky na fórum?:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

152

Re: Festival kapel účastníků fóra

Tak nějak sem to myslel:) Hrát tam nebudu-nemám s kým... Ale příjdu si to poslechnout a podívat se na vás holomci...

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

153

Re: Festival kapel účastníků fóra

kapelu klidně zadarmo přitlačim, když sem to nebude konat v ulambataru :-) . Do organizace velkýho festivalu by se mi moc nechtělo, udělat třeba víc menších festiválků v ňákym pražskym klubu se mi zdá jako reálnější možnost. (nemam VUBEC ŽÁDNÝ peníze, jinak bych taky něco slíbil, ale svý tři stovky mínus mi přídou jako nevhodná nabídka)

0 xLajků:

154

Re: Festival kapel účastníků fóra

Axlík napsal:

no ona by to byla velmi pravdepodobne akce hlavne pro nas od nas

Přesně, na druhou stranu, hlásí se kapel jaxfiňa, nikdo nic nechce, každá kapela v průměru 5 lidí, na pivu by se neprodělalo smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

155

Re: Festival kapel účastníků fóra

7777

pipa napsal:
Axlík napsal:

no ona by to byla velmi pravdepodobne akce hlavne pro nas od nas

Přesně, na druhou stranu, hlásí se kapel jaxfiňa, nikdo nic nechce, každá kapela v průměru 5 lidí, na pivu by se neprodělalo smile

No kdyby bylo nejake pausalni vstupne, treba 50kc na osobu (i tu co bude hrat), tak by pak to pitivo mohl byti dumpingovane a vsichni by byli ve vysledku spokojenejsi smile

Spis si myslim, ze by se mohla tady na foru udelat obri anketa, kdo by chtel videt jaky kapely, normalne treba hlasovat.
Protoze kdyz kazdej bude chtit prijet s kapelou, byt treba jednou, tak by to muselo byt tridenni smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

156

Re: Festival kapel účastníků fóra

Opět se to propadlo.. Tak jak to vypadá?:) Bude něco?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

157

Re: Festival kapel účastníků fóra

Pokud vám nebude vadit hrát v kravíně, tak to u nás domluvím. Teda kravín už se jako kravín druhým rokem nepoužívá, ale styl by to nepochybně mělo... ;-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

158

Re: Festival kapel účastníků fóra

kravín beru, ale musím se první zorientovat na hmatníku

znovu se učící žížala a hledač medového zvuku
Hraju na Squier | profyl | www.stanislavkolarik.cz
0 xLajků:

159

Re: Festival kapel účastníků fóra

Paparatzzi napsal:

Opět se to propadlo.. Tak jak to vypadá?smile Bude něco?

Ono to je jednoduchy se jen optat. Pokud o to opravdu tak stojis zkus se angazovat a ne cekat kdo ti co nachysta. Ja na to ted nemam prostor

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

160

Re: Festival kapel účastníků fóra

spider napsal:

Ono to je jednoduchy se jen optat. Pokud o to opravdu tak stojis zkus se angazovat a ne cekat kdo ti co nachysta. Ja na to ted nemam prostor

No tak já toho asi moc nezmůžu. Nikdy jsem nic takového nedělal. Prostor žádný nemám. Jediné co zmůžu je že můžu přispět prachama, těšit se a podporovat toho člověka co se toho ujme. Meeshanek?Kořen?Charlesbass?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

161

Re: Festival kapel účastníků fóra

Paparatzzi napsal:

No tak já toho asi moc nezmůžu. Nikdy jsem nic takového nedělal.

Ja taky ne. Muzes delat dost. Zjistit jak je to s nahlasenim uradum, kolik stoji ToiToiky atd.... Prachy jsou fajn ale organizacni pomoc je vic. Pokud nechces nebo nemuzes tak popohanet ty kteri chteji nebo muzou je to posledni co bys mel delat

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

162

Re: Festival kapel účastníků fóra

Počet WC částečně upravuje § 51, odst. 10 Vyhlášky č. 137/1998 Sb., o obecných technických požadavcích na výstavbu: Vždy pro 50 žen a 100 mužů musí být k dispozici alespoň jeden záchod a dále vždy pro 50 mužů jedno pisoárové stání a alespoň jeden záchod pro osoby používající vozík pro invalidy. Personál musí mít hygienické zařízení oddělené od zařízení pro veřejnost. Hygienické zařízení musí být vždy uspořádáno podle pohlaví odděleně.

Jdu zjistit na  kolik to cenově cca vyjde. Počítám s počtem do 200 lidí? Takže 2 normální  mobilní wc, 2 pisoáry, jeden pro osoby s vozíkem a jeden pro personál?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

163

Re: Festival kapel účastníků fóra

Vidis, ja vedel ze vis jak na to smile Kdokoliv najde takovehle uzitecne informace mel by ho sem postnout

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

164 Naposledy upravil: Paparatzzi (02. 05. 2010 09.03:51)

Re: Festival kapel účastníků fóra

spider napsal:

Kdokoliv najde takovehle uzitecne informace mel by ho sem postnout

http://toitoi.cz/reseni/hudebni-akce/

tady z toho se dá taky něco vyčíst, už jsem tam napsal email kvůli pronájmu hajzlíků.

edit:Kdo teda hodlá něco organizovat? Je sice fajn že jsme si tu vysnili fesťák ale samo se nic nezařídí a neudělá.. Jména?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

165

Re: Festival kapel účastníků fóra

Takže jako první si ujasníme pár věcí:
Chceme opravdu festival?

Pokud ano tak musíme dát hlavy, ruce, finance dohromady a pohnout prdelí:) Mezitím postupně řešit tyhle body:
1.          TEORIE
1.1  Co
1.2  Jak
1.3  Kdy
1.4  Kde
1.5  Základní zajištění
2.          PRAXE
2.1  Příprava
2.2  Design
2.3  Reklama, propagace
2.4  Kapely, program
2.5  OSA
2.6  Myšlenka projektu
ZÁVĚR

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

166

Re: Festival kapel účastníků fóra

Pokud to bude v okruhu do 50 km od ostravy jsem schopen zajistit agregat a naftu za distribuční ceny. Doprava materialu taky možno

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

167

Re: Festival kapel účastníků fóra

Berete to moc ve velkým a imho na tak plánovaně velkolepou akci moc lidí stejně nepřijde. Začít se musí s něčím malým, pokud nemáš velkýho ... sponzora.

Mnohem reálněji než nějaký velký fesťák bych viděl něco na způsob klubového slezu, případně někde v kulturáku či na podobném místě. Do rozumného sálu se taky vejde + - 200 lidí, třeba i do toho u nás na vsi. Sice akustika s venkovním prostorem nesrovnatelná, ale zas odpadají spousty starostí, kde stačí zmínit třeba jediný - hygiena (hluk, vyměšování).

A když už jsme u toho, tak se rovnou optám jestli by někdo měl zájem o vystoupení v mnou zmiňované formě - tzn nějaký kulturák.
Jako příklad uvedu:

"Mám zájem vystoupit s kapelou Batoh bez pádla, žánrově nezařaditelné, rádi zahrajeme za cesťák a poděkování."

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

168

Re: Festival kapel účastníků fóra

kurcatovium napsal:

Mnohem reálněji než nějaký velký fesťák bych viděl něco na způsob klubového slezu, případně někde v kulturáku či na podobném místě. Do rozumného sálu se taky vejde + - 200 lidí, třeba i do toho u nás na vsi. Sice akustika s venkovním prostorem nesrovnatelná, ale zas odpadají spousty starostí, kde stačí zmínit třeba jediný - hygiena (hluk, vyměšování).

Ok, nevidím iniciativu u ostatních takže se mi tohle celkem zamlouvá. Zní to snadněji na organizaci:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

169

Re: Festival kapel účastníků fóra

Jo, klidne zahrajem s kapelou Ctyri (popina rokec) a druhym zatim nepojmenovanym telesem (single figure funk), v okoli zadara, na delsi strece za cestak (bez blicich vejdem do jednoho auta)

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

170

Re: Festival kapel účastníků fóra

No ja bych to navrhoval udělat v rámci příštího Setkání basslidiček někde v Pardubicích. Koncerty účastníků + přednášky.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

171

Re: Festival kapel účastníků fóra

simon napsal:

Koncerty účastníků + přednášky.

to zní úplně jak cimrmani!!! big_smile big_smile
ale nápad je to zajímavej...!

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

172

Re: Festival kapel účastníků fóra

Simon: nezní to vůbec zle!

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

173

Re: Festival kapel účastníků fóra

Tak můžem pomaloučku začít přemýšlet nad protorem a shánět prostory.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

174

Re: Festival kapel účastníků fóra

pokud bude potřeba můžu pomoct především s body 2.2 a 2.3 dle "Paparatzziho doktríny"

znovu se učící žížala a hledač medového zvuku
Hraju na Squier | profyl | www.stanislavkolarik.cz
0 xLajků:

175 Naposledy upravil: CharlesBass (04. 05. 2010 05.10:06)

Re: Festival kapel účastníků fóra

A co udělat něco ještě v tomhle roce? Třeba na podzim?

Já osobně bych to viděl tak maximálně na cca 5-6 kapel v malém sálku,, kde by se sešli samozřejmě nejen další basáci ... začalo by se třeba ve dvě, někdy v sobotu, sjeli by se nejdřív ti "slapující masturbanti s fendrama" (to není můj výraz big_smile ) a pak by třeba v pět nastoupila první kapela.

Otázka financí - jelikož další členové kapel by často asi nesdíleli potřebu basisty někde si povídat s podobnýma blbcema a nechtěli by to dotovat tak -

1) buď by je tam přivlek basista sám, na svůj účet

2) a další rozumná alternatíva mě nenapadá

                                                                 -- ledaže by se udělal hlavně fest, se vším všudy s propgací, zvukařem ohlášením .. a už by s tím byly starosti nad rámec prvotní myšlenky - totiž iniciativa menšiny ze zúčastněnýh a to jest tlustodrátců. Takže by to byl jen obyčejný společný koncert 4-6 kapel, na který by se sjelo víc basistů, než je obvykle zdrávo ....


Moje představa:

1) Někdo (Simon, Kuře, mmikk, Hocke, ...) z Pardubic sežene prostor - přísálí kulturáku, nějakej klub, velkou hospodu, atp.

2) Já se nabízím se základním ozvučením (1kW) na zpěvy a přizvučení k odposlechům (které by mi půjčil Kořen, ještě o tom ale neví smile ) + základní osvětlení mojí čerstvou novinkou s 354ma 10mm RGB LED diodama. Přijel bych zdarma, nebo případně za nějakej příspěvek na palivo. Pokud budou vystupovat normalizované rockové kapely o pěti muzikantech, myslím, že by to bylo ucházející.... do podzimu bych mohl zvukový park i rozšířit ...
(pokud by se našel profesionálnější zvukař, který by za to skoro nic nečekal, rád ustoupím .. wink

3) Po dohodnutí sálu a termínu by se mohly hlásit zdejší fóroví basisté se svojí grupou. Headlinerem by měla být nějaká místní kapela, která by natáhla nějaké fanoušky, aby tam nebyli jen kibicující basisté. Udělalo by se pár plagátů, nějaká masírka na webwch. Jako normální veřejná akce. Jak jsem navrhnul, bylo by to dobrovolný vystoupení - nebo by případný výtěžek (nějaké vstupné, soukromé sponzorství) byl rozdělen nespravedlivě - více by dostaly kapely z větších dálek.

4) Vítáni by byli i členové fóra, kteří by přijeli bez kapely. Sraz basistů by byl už třeba ve 13-14h.

5) Mistr Hocke by mohl zapůjčit některou ze svých referenčních sestav, nebo představit nějaké hity v podobě 112 a stojatých 212 a 210 atp smile Myslím, že by to nebylo úplně od věci.

6) Šel by někdo do tohohle modelu?

7) viz body 1)-6) big_smile


Připisuji se:

CharlesBass - zvuk, organizace na místě

0 xLajků:

176

Re: Festival kapel účastníků fóra

kvuli 5ti kapelam cely tento humbuk ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

177

Re: Festival kapel účastníků fóra

Já se do tohoto nechci plést, ale Charlesova varianta mi připadá schůdnější a hlavně díky němu v podstatě vyřešená.
Pořádat velký fesťák naěkne na louce není žádná sranda

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

178 Naposledy upravil: CharlesBass (04. 05. 2010 07.55:15)

Re: Festival kapel účastníků fóra

No právě, nastavit přijatelný měřítko.

Dvě možnosti:

Velká akce - 15-xx kapel, profi zvuk+světla, velká stage, velká propagace, nutnej velkej obrat. Pojato jako Festival "I LOVE BASS". Takovej tuctovej festival, je jich mraky, ale neznamená, že nemůlže být další. Chce to organizátora a mnoho času, úsilí a prostředků.

Malá akce - 5-6 kapel, amatérský zvuk, prostora poskytnuta za to, že bude outrata na baru. Organizace veškerá v podobě dopisování na fóru + pár plakátů a pak praktická až na místě.
_________________

Prakticky:

Velká akce - koncerty od rána do večera, klasickej festivalovej vopruz, mraky lidí, nervy. Nějaký basování, či přednášky? Kdo na to bude mít čas?

Malá akce - zvládnutelná varianta, kdy se můžou aktéři sejít už předem, pokecat, popít, potěžkat basy, pak si poslechnout dorazivší a jet domů. V Picích by nebyla nouze o Hockeho přítomnost, případně nějakou ukázku. Od začátku koncertu by se sál otevřel veřejnosti a už by to probíhalo jen jako klasická klubová akce.

A kdyby nám chtěl zahrát Jenich, na ten jeho ultra-akustik-bas-indulonova-struna, vůbec bych se nezlobil smile


Kořen napsal:

le jak chceme vybírat kapely, když tam bude chtít hrát skoro každej?

Je tady tak 100 aktivních členů. Tak půlka bude uvažovat o tom, že by někam táhla svojí tlupu na takovejhle fest. Tak jedna třetina z toho by mohla mít dokonce čas. Z toho zase možná půlka by na předem avizované bídné podmínky kejvla. A to máme osum kapel. Myslím, že sem ještě hodně optimista. Pokud by byl zájem větší, dalo by se s tim něco dělat.

Když se tady připíše na stanovenej termín kapel třeba deset a mysleli by to vážně, tak by se to nějak zvládlo. A pokud by jich bylo fakt padesát tak to nevím. Dal bych limit těch 10 kapel. Nebo by sme to vylosovali z klobouku big_smile Nebo udělali dvoukolové hlasování přes SMS jako na BZ za 9 KČ a jedna kapela by mohla vyhrát divokou kartu big_smile


Já si prostě obří fest nedovedu představit udělanej na základě familiérnosti z basového fóra.

0 xLajků:

179

Re: Festival kapel účastníků fóra

CharlesBass napsal:

A kdyby nám chtěl zahrát Jenich, na ten jeho ultra-akustik-bas-indulonova-struna, vůbec bych se nezlobil smile

klíďo smile rád se přijedu podívat...

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

180

Re: Festival kapel účastníků fóra

Me se take vic jevi realna varianta kulturaku, tedy mensi akce.
Jinak timto prihlasuji PopnoisE smile
(www.bandzone.cz/popnoise)

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

181

Re: Festival kapel účastníků fóra

Jako ja vim akorat o Doli klubu, ten by mohl byt propujceny za konzumaci, ale je to silene maly. Kazdej vetsi kulturak v pardubicich bude pekelne drahej si myslim.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

182

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:

Ale jak chceme vybírat kapely, když tam bude chtít hrát skoro každej?

původně jsem někde psal, že bychom na akci zahráli, ale když tam bude chtít hrát skoro každej, tak to my ne. Nepůjdeme s davem big_smile

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

183

Re: Festival kapel účastníků fóra

Pojdte premyslet trochu megalomansky. Nejsme zadny prizdisraci.
Kdybysme rozvinuli ciste teoreticky  myslenku open air festu.

Sobota - festak od 10 do 24, snad bude na foru dost kapel.
Nedele - prednasky a seminare v mistnim Doli klubu, ten se na to hodi. Lidi uz budou za sebou mit festak, tak bude o cem povidat.

Co vsechno by bylo potreba zaridit k tomu aby tohle uspesne probehlo? Nemam s tim zkusenosti, takze napiste ti co mate zkusenosti.

Otazkou vsak jestli tim neprijdeme o hlavni myslenku, ktera je jestli jsem to dobre pochopil festival kapel clenu z fora. Problem je jak to vysvetlit lidem mimo forum. Jak to nazvat? Jak to propagovat? Pro ne to bude dalsi festak, navic plnej neznamejch kapel. Takze by se tam treba musela pribrat nejaka znamejsi kapela, treba Vypsana Fixa. Nastesti mame tajnou zbran v podani Urbanec+Bina ale to nezachrani vse. A zase kdyz ten festak udelame v nejakym zaprdenym kulturaku, kde si budou kapely delat navzajem kotel, to taky neni ono. Tohle je podle me potreba vyresit. Kdyz se rozhodneme pro open air se vsim vsudy tak to proste zvladnem, dulezity je pro tu myslenku nadchnout hodne lidi. A je nas tu dost, z ruznyho koutu republiky a s ruznejma zkusenostma, takze by se to dalo zvladnout.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

184 Naposledy upravil: ypres.bass (04. 05. 2010 09.28:57)

Re: Festival kapel účastníků fóra

simon napsal:

Jako ja vim akorat o Doli klubu, ten by mohl byt propujceny za konzumaci, ale je to silene maly. Kazdej vetsi kulturak v pardubicich bude pekelne drahej si myslim.

teoreticky by se dala domluvit "devětadvacítka", ale fakt jenom teoreticky, takže potřeba vysondovat - nahoře je sál pro cca 100-150 lidí na stojáka + dole je bar a je tam taky jeviště, takže by mohly být dvě stage. aparatura je už na místě. zvukař je profík a též basák

jako místní hvězdu bych navrhoval Funktomass a myslím že by do toho i šli.

znovu se učící žížala a hledač medového zvuku
Hraju na Squier | profyl | www.stanislavkolarik.cz
0 xLajků:

185

Re: Festival kapel účastníků fóra

ypres.bass napsal:

teoreticky by se dala domluvit "devětadvacítka", ale fakt jenom teoreticky - nahoře je sál pro cca 50-100lidí na stojáka + dole je bar a je tam taky jeviště, takže by mohly být dvě stage. aparatura je už na místě. zvukař je profík a též basák

jako místní hvězdu bych navrhoval Funktomass a myslím že by do toho i šli.

Jj to je taky moznost, urcite lepsi nez Doli. Funktomass znam, ty sou v pohode. Znam jejich trumpetaka, nebyl by problem se domluvit.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

186

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kompromis se asi hlasi. Krom produkce je mozno zajistit i neco malo z aparatury (parak, nejaky zesiky, odposlechy) a vybaveni, stojany, mikrofony a tak.

0 xLajků:

187

Re: Festival kapel účastníků fóra

simon napsal:

Sobota - Nedele

To ve mě evokovalo vzpomínku na akce v Březí u Prahy. Hrávali tam kámoši z Lure of Senses (KH). Bylo to v hospodě s obstojným sálem. Po skončení se chlastalo a pak se šlo spát do hospodským poskytnuté místnosti vedle skladu a skladu včetně smile Bylo to fakt dobrodružný smile Spalo tam asi třicet lidí.

Protože dvoudenní akce tohle bude vyžadovat. Pochybuju že by si někdo platil hotel, nebo jel do Pic dvakrát za sebou a v něděli ráno po předchozím příjezdu někdy v noci.

Na tohle bych mohl poskytnout po vzoru Březí Pečeckou Sokolovnu, kde je velký sál a možnost přespat. Mám jí 25m od baráku. Jsou tam dvě zkušebny, celkem 8 gaučů. Pokud by nestačili, fungl nových, měkkých žíněnek je tam habaděj. big_smile Jen bych musel zařídit pivo a občerstvení, což by nebyl problém. Ale to je docela utopie, dělat něco takovýho u nás v heroinový cikánský vesničce. Ale když v Sokolovně hráli kdysi Olympici, tak tady zastavovali i mezinárodní rychlíky - za pomocí záchranné brzdy... big_smile

0 xLajků:

188

Re: Festival kapel účastníků fóra

CharlesBass napsal:

Protože dvoudenní akce tohle bude vyžadovat. Pochybuju že by si někdo platil hotel, nebo jel do Pic dvakrát za sebou a v něděli ráno po předchozím příjezdu někdy v noci.

Když to bude open air tak se muže spat na louce ve stanu:)

Ale chapu tohle muze byt problem.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

189

Re: Festival kapel účastníků fóra

Kořen napsal:
CharlesBass napsal:

sjeli by se nejdřív ti "slapující masturbanti s fendrama" (to není můj výraz big_smile )

Tam budou nějaký drogy??? big_smile

big_smile:D drogy máš dneska všude....

já bych teda, asi dorazil jenom na čumendu případně mohu nabídnout svých 150 kilo jako argument pro zklidnění některých narušitělů pořádků...

0 xLajků:

190

Re: Festival kapel účastníků fóra

Já bych se taky přijela podívat.

simon napsal:

Když to bude open air tak se muže spat na louce ve stanu:)

To už by ale muselo bejt v létě, ne na podzim. I tak bych radši volila ten hotel. Nebo jestli to bude fakt blízko Pardubic, tak bych přespala tam smile

Fender Jazz Bass Special MIJ mid 80's - SD Bassline SPB-2, STK-J2b
0 xLajků: